Anasayfa | İletişim

HAKKIMIZDA | HİZMETLER | ÇÖZÜMLER | REFERANSLAR | KARİYER

» ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Profili

 

INNOCON, bünyesinde barındırdığı 20 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip danışmanları ile, 2005’ten bu yana faaliyet gösterdiği sektörünün bilgi ve iş kalitesi anlamında önde gelen girişimcilerindendir. Operasyonel mükemmellik, yönetim ve süreç danışmanlığı, etkin iş süreçleri ve organizasyon yapısının kurulması, kurumsal gelişim ve sürdürülebilirlik, KPI seçimi ve yönetim raporlamaları, tedarik zincirinde etkin ve verimli bilişim kullanımı, ERP seçimleri, ERP entegrasyonları, SAP projeleri çözüm mimarisi, proje yönetimi ve SAP danışmanlığı, SAP kullanımında verimlilik tespitleri ana faaliyet alanlarımızdır. 

 

Yurtiçi ve yurtdışında farklı sektörlerdeki başarılı deneyimlerimiz ve tecrübelerimizden faydalanarak, her büyüklükteki şirket için; tüm iş süreçlerini geliştirmelerini sağlayan, performans ve verimliliklerini artıran, değişen ihtiyaçlara hızlı adapte olma yeteneği ve esneklik kazandıran, kurumsal anlamda tedarik zinciri, üretim, kalite, bakım onarım, satış, finans ve yönetsel raporlama ile bilgiye erişebilirlik ve güvenirliği artıran danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

INNOCON olarak temel hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeten, rekabet güçlerini ve fırsatlarını artıran yenilikçi fikirlerimiz ve sağlam tecrübelerimiz ile üst düzey danışmanlık hizmeti vermektir.

 

Sloganımızı “Mükemmelliği önemseyin” (Mind the Excellence) şeklinde koymuş olmamızın temelinde de, verdiğimiz hizmetin kalitesini önemsememiz ve tüm iş dünyası tarafından da algının bu yönde artmasını sağlamaya çalışmamız yatmaktadır.

 

© 2009 Tüm hakları saklıdır. web tasarım bireklam.net