Anasayfa | İletişim

HAKKIMIZDA | HİZMETLER | ÇÖZÜMLER | REFERANSLAR | KARİYER

» PROJE YÖNETİMİ
» LOJİSTİK
» Üretim Planlama ve Kontrol (PP)
» Kalite Yönetimi (QM) 
» Bakım Onarım (PM) 
» Malzeme Yönetimi (MM) 
» Satış Dağıtım (SD)
» Depo Yönetimi (WM) 
» Servis Yönetimi (CS) 
» Proje Sistemi (PS) 
» FİNANS
» Mali Muhasebe ve Finans (FI) 
» Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi (FSCM)
» Maliyet Muhasebesi(CO)
» TEKNİK
» Yazılım Geliştirme ve Programlama (ABAP)
» İş Zekası (BI - Business Intelligence)

Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi (FSCM)

 

Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi uygulamaları, Finansal Risk Yönetimi, Borç ve Yatırım Stratejisi , Nakit ve Likidite Yönetimi, Ödemeler ve Bankalarla İletişim Yönetimi süreçlerinizi detaylı bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

 

Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi ile;

- Satış ve satınalmalardan, kasa-banka hareketlerine, açık siparişlerinden, ödeme, tahsilatlar ve açık faturalara kadar gelir ve giderlerinize ilişkin tüm ticari işlemlerinizi ilişkin nakit akışınızı planlayabilirsiniz.
- Likit ve finansal risklerinizi kontrol edebilir, likidite pozisyon analizlerinizi, nakit akış raporlarını ve tahminlerinizi yaparak doğru karar verme yeteneği kazanırsınız.
- Elektronik bankacılık işlemleri ile hesap özetlerinizi otomatik olarak bankalara gönderip alabilir, kasa defteri fonksiyonları ile detaylı kasa işlemlerinizi kolaylaştırarak hata riskini azaltabilirsiniz ve nakitlerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
- Biller direct ile web tabanlı olarak faturalaşma tahsilat ve ödemelerinizi yönetebilir, müşteri ve tedarikçileriniz fatura bilgilerine şirket portali üzerinden ulaşarak daha şeffaf bir tedarikçi müşteri ilişkileri yöntemi uygulamanıza olanak sağlarsınız.
- Tahsilat yönetimi ile tahsilat sürecinizin üretkenliğini artirabilir, olası sorunlu hesabınızı ve konuları aydınlatabilir, tahsilat oranlarınızı arttırabilirsiniz.
- In House Cash modülü, tüm nakit hareketlerinizi merkezi bir yapıdan yönetebilmenize olanak tanır ve şirketler arası işlem maliyetleriniz düşürmenize olanak sağlar.
- İhtilaf yönetimi araçları sayesinde müşteri faturaları ve fatura işlemlerine ilişkin tam bir şeffaflık sağlayabilirsiniz. Faturalarınıza veya iadelerinize ilişkin olası ödenmeme, kısmi ödenme ve benzeri ihtilafların takip edildiği araçları sayesinde, probleme ilişkin bilgi akışını doğru zamanda doğru kişilere iletebileceğiniz bir ortam oluşturabilir ve diğer müşteri ilişkileri araçları ile de enegre edebilirsiniz.
- Finansman ve risk yönetimi araçlarından olan işlem yöneticisi, veri transferi yoluyla çeşitli aşamalarda finansal piyaslara ilişkin işlemleri işlemek için gerekli araçları sağlar.
- Para piyasaları verileri, çeşitli kur verileri, türev ürünler, rotatif krediler, spot, değişken faizli krediler, mevduat işlemleri, menkul kıymet işlemleri, hedge işlemlerinizi, tahvil, bono, forward işlemlerinizi ve benzeri işlemleri takip etmenize olanak sağlayarak, muhasebe ile entegrasyonuna izin verir, gerekli çıktıları sistemden kolayca almanızı sağlar.
- Piyasa Riski Analizi araçları mark-to-market değerlemeleri yanı sıra, risk maruz değer, duyarlılık ve değer analizi, iç verim oranı dahil olmak üzere iade rakamları hesaplamak için bir araç olarak kapsamlı bir durum analizi fonksiyonları sunar.
- Kredi Risk Analiz araçları size, varsayılan riskleri, ölçmek, analiz ve kontrol etme olanağı sağlar. Bu riskler ya sözleşmeden doğan yükümlülüklerin yerinde olmaması durumu veya herhangi bir finansal işlemden kaynaklanan olası kayıpları herhangi bir finansal işlem kaynaklanan olası kayıplar ve benzeri riskler anlamına gelir, dolayısı ile risk analiz araçları bu riskleri ölçmenin yanı sıra size finansal operasyonlarınızı yönetme olanağı verir.
- Portfolia Analizi farklı bakış açıları ve farklı yöntemler kullanarak yatırımların karını ölçmek için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

FİNANSAL TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

» Nakit ve Likidite Yönetimi

» Müşteri Portali Yönetimi - Biller Direct

» Tahsilat Yönetimi

» İhtilaf Yönetimi

» In House Cash

» Finansman ve Risk Yönetimi

  • İşlem Yöneticisi
  • Para Piyasaları Analizi
  • Kredi Risk Analizi
  • Portfolio Analizi

© 2009 Tüm hakları saklıdır. web tasarım bireklam.net